Передзвонити вам?

У більшості людей існує проблема в упорядкованому зберіганні банківських і візитних карток. Купити картхолдер сьогодні можна практично в будь-якому магазині, проте звичайний виріб не зможе підкреслити свого володаря, показати прихильність до певного стилю і респектабельність власника. Гідним рішенням поставленого завдання буде придбання аксесуара з натуральної шкіри.

Який краще картхолдер купити?

На сьогоднішній день вітчизняні та іноземні виробники пропонують безліч різних моделей даного аксесуара, що розрізняються за кольором, розміром і кількістю додаткових відділень. Однак у таких моделей існує один суттєвий недолік - це їх шаблонність. Дійсно оригінальні моделі зустрічаються значно рідше, як правило, вони ексклюзивні та виготовляються вручну. Відповідно і коштувати такі вироби будуть на порядок дорожчими стандартних моделей з натуральної шкіри. Компанія Галантерейка пропонує купити картхолдери в Україні наступних різновидів:

  • Кишенькова модель являє собою компактний виріб, за своїми габаритами трохи перевершує стандартну візитну картку;
  • Гаманець картхолдер. Даний аксесуар поєднує в собі одночасно два вироби, тобто дозволяє зберігати гроші і картки одночасно. Таке рішення буде актуальним для людей які мають потребу в зберіганні великої кількості карт;
  • Комбінована модель. Такий різновид аксесуару поєднує в собі одночасно кілька функціональних можливостей. Наприклад, бути чохлом для телефону і кишенею для візиток одночасно.

Чому краще вибрати саме шкіряний картхолдер?

Вироби з натуральної шкіри мають масу незаперечних переваг, зокрема вони міцні, довговічні і приємні на дотик. Шкіра не боїться впливу вологи і ультрафіолетових променів, вона легко переносить механічний вплив, забезпечуючи збереження поміщених в аксесуар предметів. Натуральна шкіра підкреслить статус свого власника, буде мати привабливий зовнішній вигляд і зручність у використанні. Купувати шкіряні картхолдери можна для себе або в якості гідного подарунка для близької людини, начальника або колеги по роботі.