Передзвонити вам?

Шкіряний ремінь вважається одним з найбільш затребуваних і популярних аксесуарів, необхідних як для чоловіків, так і жінок. Цей виріб буде актуальним як для джинсів, так і для класичних брюк. Хороший і дійсно якісний ремінь буде служити довго своєму власникові, не втрачаючи при цьому своєї первісної привабливості і цілісності. Однак для цього необхідно купувати дійсно якісні шкіряні ремені, пропоновані провідними виробниками шкіргалантерейних виробів. Сучасні ремені робляться з різних матеріалів, але найбільшою популярністю користується саме натуральна шкіра, вона відмінно поєднується з будь-яким видом одягу, в тому числі з молодіжним і спортивним стилем.

Де краще купити ремінь в Україні?

Інтернет-магазин Галантерейка пропонує широкий асортимент стильних і якісних аксесуарів, які в повній мірі відповідають високим стандартам провідних світових брендів. Ремені зі шкіри реалізуються в кращому співвідношенні ціни і якості, потенційним клієнтам пропонуються наступні моделі:

  • Класичні варіанти, мають ширину 3-4 см, складаються із подвійної шкіри подвійного тону, ідеально рівним рядком і відсутністю декору. Для таких виробів характерна металева пряжка, довжина регулюється завдяки наявності ряду отворів;
  • Стильні вироби, прикрашені логотипами і металевою петлею, де закріплюється язичок, такий аксесуар буде здатний разюче урізноманітнити гардероб;
  • Ремінь натуральна шкіра без рядків і додаткової обробки, де ключовий акцент зроблений на кольорі матеріалу;
  • Вироби з елементами тиснення, плетіння і будь-яких контрастних елементів.

Що необхідно знати перед тим, як купити брючний ремінь?

При виборі відповідного аксесуара, слід врахувати ряд важливих факторів. Кольорова палітра і фактура ременя повинні бути ідентичними аналогічним параметрам взуття. Якщо ви носите лаковане взуття, ремінь повинен мати глянцевий вигляд. Тобто, в даному випадку діє правило від противного. Друге правило відноситься до вибору підходящого дизайну, оригінальні фактури і яскраві кольори підходять виключно для неформального гардероба, а класика до строгого ділового костюма. Якщо є необхідність купити ремінь для джинсів, він повинен відповідати кольору тканини або бути на кілька відтінків темнішим. Для джинсів добре підходять ремені з великими металевими пряжками, в повній мірі відображаючи стиль вуличної моди casual.

Купівля ременя з натуральної шкіри позбавить від необхідності щороку купувати новий аксесуар. Такі ремені дійсно якісні, не вимогливі до використання, добре виконують покладені на них функції.