Передзвонити вам?

Для зручності зберігання ключів, грошей, документів, кредитних карт та інших потрібних дрібниць, використовується гаманець або портмоне. Залежно від смаку і переваг замовника, в аксесуарі може використовуватися кнопка, магніт або блискавка. Аналогічно справа йде з використовуваним для виготовлення матеріалом, вироби можуть бути з дерматину, лакованої або тканинної основи, однак найбільшою популярністю користуються шкіряні гаманці. Стильний аксесуар повинен не просто мати привабливий зовнішній вигляд, але і бути практичним і зручним у використанні. Інтернет-магазин Галантерейка пропонує придбати гаманці на будь-який смак і бюджет. До продажу пропонуються тільки першокласні гаманці шкіра, які відрізняють наступні характеристики:

  • Відмінна якість виготовлення, бездоганні шви по всій поверхні виробу;
  • Хороша фурнітура, ідеально поєднується з матеріалом аксесуара;
  • Ергономічність і зручність використання.

Як правильно вибирати модні гаманці?

Ключовими орієнтирами при виборі відповідного аксесуара повинна бути практичність виробу, його зовнішній вигляд, колірний відтінок і дизайнерське оформлення. Також слід звернути увагу на стан шкіри, вона може мати гладке або фактурне виконання, в тому числі імітувати зміїну або крокодилячу шкіру. Гаманці з натуральної шкіри - це модніші і практичні вироби, які потребують мінімального догляду, не вимогливі до перепадів температур, вологості і прямого впливу сонячних променів. Такий виріб буде коштувати дорожче аналога з дерматину, але і прослужить значно довше будь-якого іншого виробу. В процесі експлуатації натуральна шкіра не втратить свій первісний привабливий зовнішній вигляд, буде служити своєму власникові тривалий час.

З чого виготовляють шкіряні елітні гаманці?

Для виробництва аксесуарів підбирають м'яку, легку і міцну шкіру. Переважно використовують свинячу або козячу шкіру, так як шкури великої рогатої худоби відрізняються значною товщиною і вагою. Однак брендові гаманці можуть виготовлятися зі шкіри більш екзотичних тварин. Серед найбільш популярних різновидів екзотики, слід виділити шкіру крокодила, пітона і морської змії. Зустрічаються також гаманці зі шкіри страуса, морського ската й акули. За своїми характеристиками зносостійкості вони не перевершують стандартні шкіряні вироби, а ось за оригінальністю дизайну і зовнішньою привабливістю можуть істотно випереджати. Колекції гаманців постійно оновлюються і вдосконалюються, провідні світові виробники намагаються наповнити ринок дійсно модними і оригінальними виробами. Також особлива увага приділяється якості вироблених аксесуарів, яка повинна бути бездоганною і відповідати високим вимогам купівельного попиту.