Передзвонити вам?

Для надійної фіксації грошових купюр, використовується такий аксесуар як шкіряний утримувач. Конструкція даного пристосування максимально зручна і практична в застосуванні, вона забезпечує завжди вільний доступ до банкнот, але при цьому виключає ймовірність їх втрати. Зажим для грошей може бути оснащений безліччю додаткових функцій, зокрема кишенями для візиток і пластикових карт, відділень для зберігання дрібниць. Даний предмет не є виключно стильним аксесуаром, це зручна для носіння в кишені річ, відмінна альтернатива громіздким гаманцям і портмоне.

Чому краще купити зажим для грошей з натуральної шкіри?

У виробництві аксесуарів, шкіра вважається самим популярним і затребуваним матеріалом, що привертає до себе увагу такими характеристиками як міцність, еластичність і солідний зовнішній вигляд. Затискач для грошей із шкіри прослужить довго, весь догляд за предметом полягатиме в періодичній обробці його поверхні мильним розчином. Згодом на поверхні шкіри з'являються легкі потертості, але це лише додає виробу додатковий шарм.

Якими характеристиками володіє зажим для грошей?

На перший погляд цей аксесуар здається вельми мініатюрним, однак в ньому можна зберігати дійсно велику кількість грошових купюр. Кожна модель по своєму оригінальна, проте, виробу притаманні деякі загальні переваги:

  • На кожен шкіряний зажим для купюр встановлюється якісна фурнітура, включаючи сам тримач банкнот;
  • Механізм фіксації вбудований в згин затиску і працює за принципом прищіпки;
  • Вся конструкція відрізняється простотою і ефективністю;
  • Зовнішній вигляд шкіряних затискачів стильний і привабливий, сам тримач при цьому виконаний з імітацією срібла або міді.

Де краще купити гаманець зажим чоловічий у Львові?

Інтернет-магазин Галантерейка пропонує своїм клієнтам придбати якісні і порівняно недорогі затискачі відомих українських і європейських виробників. Купити гаманець зажим зможе кожен бажаючий, коштує він порівняно недорого, тому при необхідності його завжди можна замінити на більш актуальну модель. Також такий аксесуар слід розглядати як відмінний варіант для подарунка близькій людині, красива і оригінальна річ, яка завжди знадобиться в побуті. На відміну від гаманця зажим простіший і зручніший, займає менше місця в кишені, не вимогливий до використання.