Передзвонити вам?

Практично для кожного дорослого і солідного чоловіка, наявність гаманця або портмоне є обов'язковою умовою, що підкреслює його статус. Носити гроші, ключі, візитки в кишені незручно і не практично. Коштують шкіряні чоловічі гаманці порівняно недорого, а тому цей аксесуар може собі дозволити кожен представник сильної статі. Перед здійсненням покупки важливо визначитися з основними критеріями вибору виробу:

  • Гаманці виготовляються з різних матеріалів, найчастіше зустрічаються чоловічі гаманці шкіра або шкірозамінник;
  • Колір, дизайн і функціональні можливості. У гаманці повинно бути кілька відділень, призначених для зберігання купюр, монет, візиток, кредитних карт;
  • Вартість виробу. Якщо необхідний дійсно якісний і довговічний аксесуар, слід віддати перевагу саме натуральній шкірі. А ось якщо потрібно регулярно оновлювати аксесуар, можна вибрати шкірозамінник.

З чого виготовляють чоловічі гаманці з натуральної шкіри?

Виробництво аксесуарів має на увазі використання тонкої та легкої шкіри, що відрізняється гарною гнучкістю і можливістю переносити негативний зовнішній вплив. До стандартних видів матеріалу можна віднести шкіру свиней і дрібної рогатої худоби, до більш екзотичних різновидів таких основ, слід зарахувати шкіру крокодила, пітона, страуса, слона і морського ската. Відповідно, чоловіче портмоне, виготовлене з екзотичних різновидів шкіри, не буде коштувати дешево. Також існує можливість придбати підробку, тому покупку доцільно робити в спеціалізованих магазинах, які є офіційними представниками провідних українських та європейських брендів. Тут, купуючи гаманці чоловічі брендові, можна мати повну впевненість у захищеності від можливих підробок та неякісній продукції.

Оформлення та фурнітура

Купуючи чоловічі шкіряні гаманці і портмоне, слід звернути увагу на такі аспекти:

  • Якість шва, він повинен бути міцним і ідеально рівним на всьому відрізку;
  • Застібки і блискавки повинні бути міцними і надійними, в іншому випадку існує ймовірність втратити дрібні предмети, що зберігаються в гаманці;
  • Розмір гаманця повинен відповідати кишені, в якій його будуть носити.

Купити гаманці портмоне чоловічі в широкому асортименті модельного ряду можна в інтернет-магазині «Галантерейка», тут вони представлені у великій різноманітності. Продукція магазину постійно оновлюється, поповнюючись новими моделями, що дозволяє завжди зробити правильний і раціональний вибір на користь покупки актуальної моделі. Для швидкої роботи з сайтом, передбачений зручний фільтр пошуку, що дозволяє знайти підходящу модель гаманця за доступною вартістю. Для постійних клієнтів передбачені програми знижок і отримання приємних бонусів.