Передзвонити вам?

Як почистити сумку зі шкіри?

До переліку основних атрибутів, використовуваних для формування іміджу сучасної жінки, входить сумка, виготовлена ​​з якісної шкіри. Виріб не можна зарахувати до категорії доступних, деякі моделі коштують кругленьку суму, проте служать вони досить довго, що дає їм додаткову цінність. Як правило, в гардеробі сучасної жінки присутні одночасно кілька різних сумок, але існує «обрана» модель, що використовується частіше інших. І саме ця сумка буде забруднюватися частіше за інших, в результаті чого, втратить свою первісну привабливість. Однак не варто засмучуватися раніше часу, адже таку сумку легко почистити, і вона знову стане охайною і привабливою.

як почистити сумку зі шкіри

З чого слід починати?

Чистка сумки починається з видалення з неї всього вмісту, включаючи всі існуючі відділення і кишені. Такий підхід дозволяє отримати доступ до внутрішньої підкладки і випрати її, просто вивернувши її назовні і обробивши за допомогою миючого розчину, прополоскавши і висушивши. Якщо немає видимої необхідності прати прокладку, її протирають ватним тампоном, змоченим в спиртовому розчині. Не слід прати сумку цілком, шкіряні вироби погано переносять сильне намокання і швидке висихання. Для щадного способу чищення краще використовувати такі компоненти:

  • Приготувати миючий розчин, в його склад входить рідке мило, нашатирний спирт і вода;
  • Зазначений розчин дозволяє повністю випрати сумку із застосуванням м'якої губки. Особливу увагу при пранні слід приділяти кишеням, нашивкам і ремінцям, інтенсивніше очищаючи нижню частину виробу;
  • Після закінчення прання, поверхня рясно полощеться проточною водою і витирається насухо;
  • Сумка повинна висихати природним шляхом.

Як чиститься сумка з натуральної шкіри?

як чиститься сумка з натуральної шкіри

Для усунення з поверхні шкіри слідів пилу, бруду і жиру, поверхню обробляють мильним розчином, змішаним з декількома краплями нашатирю. Після обробки шкіру очищають вологою губкою, це допомагає усунути сліди розводів. На завершальному етапі шкіряному виробу надають ефект блиску, забезпечують зволоження і пом'якшення. Найкраще для усунення забруднень використовувати засіб для зняття макіяжу, він сприяє усуненню бруду з одночасним пом'якшенням оброблюваної поверхні. Після усунення забруднень, поверхню шкіри слід обробити спеціальним кремом, відповідного кольору виробу. Для зволоження поверхні доцільно використовувати аналогічний крем для рук із зазначеним ефектом. Як підручні засобів, підійде касторове масло або вазелін. Засіб наноситься за допомогою тампона обертальними рухами. Надмірну кількість крему шкіра просто не зможе увібрати, тому не слід переборщувати із засобом, в іншому випадку буде потрібно проводити додаткове очищення поверхні і повторну обробку виробу.

Альтернативні способи чистки

Для очищення сумки темних колірних відтінків, рекомендують застосовувати натуральну каву нормального помелу. Одну ложку заварюють в незначній кількості води до отримання густої суміші. Отриманий концентрат наносять на оброблювану поверхню обертовими рухами, після чого змивають чистою водою, не допускаючи сильного промокання матеріалу. Для світлих відтінків шкіри можна використовувати натуральне коров'яче молоко, воно добре усуває наявні забруднення і пом'якшує шкіру. Використовувати молоко слід в підігрітому стані за допомогою ватного тампона, періодично замінюючи його в міру забруднення.

В інтернет магазині Галантерейка Ви можете вибрати і купити якісний виріб з натуральної шкіри. Пропонуємо ознайомитися з каталогом жіночих шкіряних сумок.