Передзвонити вам?
Що таке бананка?

Сумка на пояс, що отримала в народі назву «бананка» з'явилася порівняно недавно, і практично кожен новий сезон їй вдається стати справжнім хітом світу моди. Спочатку сумка використовувалася в якості аксесуару для спортивного інвентарю. На поточний момент її використовує практично кожна людина, адже конструкція аксесуара зручна і практична. Під термін «бананка» підпадає практично будь-яка сумка, що кріпиться на поясі, незалежно від її форми і конструкції.

 
   Як зшити ключницю?

   Наявність аксесуара для зберігання ключів актуальна практично для кожної людини. Такий виріб можна придбати в спеціалізованому шкіргалантерейному магазині або зробити самостійно. Для пошиття ключниці з натуральної шкіри, потрібно всього 2-3 години, робота не складна, проте потребує особливих знань і навичок.

    
     Як почистити сумку зі шкіри?

     До переліку основних атрибутів, використовуваних для формування іміджу сучасної жінки, входить сумка, виготовлена ​​з якісної шкіри. Виріб не можна зарахувати до категорії доступних, деякі моделі коштують кругленьку суму, проте служать вони досить довго, що дає їм додаткову цінність. Як правило, в гардеробі сучасної жінки присутні одночасно кілька різних сумок, але існує «обрана» модель, що використовується частіше інших. І саме ця сумка буде забруднюватися частіше за інших, в результаті чого, втратить свою первісну привабливість. Однак не варто засмучуватися раніше часу, адже таку сумку легко почистити, і вона знову стане охайною і привабливою.

      
       Види гаманців

       У красивому гаманці приємно зберігати гроші, а тому цей аксесуар крім своєї практичності, повинен володіти зовнішньою привабливістю і високою якістю використовуваних при виготовленні матеріалів. Однак перед тим, як зробити вибір на користь того, чи іншого виробу, доцільно розібратися в різновидах існуючих аксесуарів. Всі гаманці можна умовно розділити на три основні групи за критерієм статевої приналежності: чоловічі, жіночі та унісекс (підходять для обох статей). Остання категорія відрізняється стриманим дизайном, тому з кожним роком набирає популярність серед реалізованих моделей.

        
         Що таке картхолдер?

         Спеціальний чохол, призначений для зберігання пластикових карт, отримав модну назву картхолдер. Даний термін взятий від англійського похідного «card holder», що в дослівному варіанті перекладу буквально означає «тримач карток». Саме такі функціональні обов'язки і покладені на зручний, компактний і простий аксесуар.

          
           Жіноча сумка своїми руками

           Хочете оновити свій гардероб, додавши в нього ексклюзивні аксесуари, що привертають до себе увагу сторонніх людей? Хорошим рішенням поставленого завдання буде сумка, пошита власними руками. Так можна не просто створити гарний і функціональний аксесуар, але і стати власником єдиного в своєму роді виробу.

            
             Види жіночих сумок

             На сьогоднішній день є безліч різних різновидів сумок, їх може розділяти історія появи або використовуваний для пошиття матеріал. Також слід враховувати той факт, що один і той же різновид аксесуара, часто називають по-різному, це так само стає причиною плутанини.

              
               Що таке портмоне?

               Будь-яка сучасна людина, виходячи з дому, бере з собою гроші, пластикові або дисконтні карти, документ, що засвідчує особистість і проїзні квитки. Без таких простих речей буде неможливим здійснювати покупки або пересуватися на громадському транспорті. Проблема полягає в тому, що носити подібні атрибути сучасного життя в кишені, не завжди зручно. Простіше для таких цілей передбачити спеціальний органайзер, а саме портмоне.