Передзвонити вам?

Як зшити ключницю?

Наявність аксесуара для зберігання ключів актуальна практично для кожної людини. Такий виріб можна придбати в спеціалізованому шкіргалантерейному магазині або зробити самостійно. Для пошиття ключниці з натуральної шкіри, потрібно всього 2-3 години, робота не складна, проте потребує особливих знань і навичок.

як зшити ключницю

Створення викрійки

Для роботи буде потрібен клапоть шкіри відповідного розміру. Не слід витрачати зайві кошти і купувати матеріал, для пошиття цілком підійде стара куртка, плащ або чоботи. Перед початком роботи, матеріал слід ретельно очистити, що буде запорукою успішного створення нового аксесуара. Розмір виробу повинен мінімум на 1-1,5 см перевищувати довжину найбільшого ключа у вашій зв'язці. Також слід врахувати наявність швів, які потребують ще 2 см додаткового матеріалу. Ширина обчислюється з аналогічними запасами довжини і ширини. Перед вирізанням шкіри, слід ще раз детально переконатися в правильному вимірі. Для викрійки створюється обрис майбутнього виробу.

Які будуть потрібні інструменти і матеріали?

Крім заготовки зі шкіри, потрібно підібрати матеріал для підкладки, найкращим варіантом вибору тут буде сатин або бавовна. В обов'язковому порядку необхідна швейна машинка, зшити шкіру вручну буде досить проблематично. Буде потрібна спеціальна потовщена голка для шкіри, ножиці і армовані нитки. Блискавка для замку близько 10 см довжини відповідного з матеріалом кольору. Елементи декору для прикраси виробу, підбираються відповідно до особистих побажань.

Як правильно зшити ключницю?

як правильно зшити ключницю

З матеріалу, що використовується для прокладки, вирізаємо шматок аналогічного розміру шкіряної заготовки. Деталь зі шкіри укладається виворотом вниз, зверху на неї укладається блискавка і тканина підкладки. Акуратно сколюємо шпильками або наживляємо нитками дані деталі. Робимо шов на швейній машинці, не допускаючи пропусків і зсувів. Аналогічним чином пришивається блискавка з іншого боку. Після вивертання виробу робимо по два рядки з лицьового боку з відступом 1 см. Зворотно вивертаємо ключницю і зшиваємо боки, після чого обрізаємо надлишки блискавки. Аксесуар остаточно вивертається на лицьову сторону, розправляються його кути.

Додавання елементів декору

Найпростішим варіантом буде приробити до застібки блискавки карабін, додати бантик або брелок, невелику хутряну грудочку, стрічку або намистини. Якщо замість натуральної шкіри, для пошиття ключниці використовувалася тканинна основа, тканину можна прикрасити бісером або вишивкою. З виконанням цього завдання може впоратися навіть новачок, виготовлення аксесуара не вимагає особливих навичок і підготовки, а ось при їх наявності цілком можна спробувати свої сили в створенні більш цікавого і оригінального виробу. Серед передбачуваних варіантів можна вибрати ключницю на кілька відділень, або використовувати при пошитті компоновку з декількох матеріалів одночасно. З боку можливого оформлення декору, ключниця є оптимальним варіантом виробу для втілення найсміливіших ідей і фантазій.

Пошиття аксесуара самостійно дозволить отримати у повністю ексклюзивний виріб, виготовлений в одиничному екземплярі. Також такий пошив, дозволить розвинути навички роботи зі швейною технікою, стане запорукою в отриманні нових знань і безцінного досвіду. Кращим варіантом вибору матеріалу залишається натуральна шкіра, втім, це не відкидає ймовірність використання альтернативних видів тканин і замінника шкіри.

Ви завжди можете купити якісний готовий продукт в інтернет магазині Галантерейка. Пропонуємо подивитися каталог шкіряних ключниць.