Передзвонити вам?

Що таке бананка, як її носити?

Сумка на пояс, що отримала в народі назву «бананка» з'явилася порівняно недавно, і практично кожен новий сезон їй вдається стати справжнім хітом світу моди. Спочатку сумка використовувалася в якості аксесуару для спортивного інвентарю. На поточний момент її використовує практично кожна людина, адже конструкція аксесуара зручна і практична. Під термін «бананка» підпадає практично будь-яка сумка, що кріпиться на поясі, незалежно від її форми і конструкції.

шкіряна сумка бананка

З чим носити бананку?

Використовувати даний аксесуар можна практично з будь-яким стилем одягу, однак найбільше він поєднується саме зі спортивним стилем. Таку сумку можна брати з собою під час пробіжки, велосипедної прогулянки або туристичного походу. Зберігають в сумках бананках переважно документи і гроші, також в ній може поміститися фотоапарат, смартфон і безліч інших, корисних в побуті сучасної людини речей. Ще одним напрямком використання сумки, є відвідування молодіжних фестивалів, концертів, де аксесуар з необхідними речами завжди пригодиться. Носиться сумка переважно з літнім одягом, що дозволяє розглядати її як сезонний аксесуар.

Як носять бананку?

Використовують цей виріб більшість людей на власний розсуд. Найчастішим і прийнятним варіантом використання є закріплення сумки на попереку, а також на спині або грудях. Для простоти використання бананка оснащена ремінцем, з можливістю регулювання, що дозволяє без будь-яких ускладнень підігнати її під свої антропометричні параметри. У відповідний момент сумка легко переміщується в потрібне положення, розвертається в протилежну сторону. У момент пробіжок, спортсмени тримають бананку за спиною, це допомагає не утрудняти їх руху. В останні роки сумку стали використовувати в зимовий період, надягаючи її поверх теплого одягу.

Як носять бананку жінки?

В даному напрямку дизайнери моди провели копітку роботу, створивши модель сумки, яка ідеально поєднується з будь-яким стилем і напрямком моди. За своєю суттю сумка для жінок, є зміненим клатчем з ременем для кріплення на поясі. Сумку носять з різними типами жіночого одягу. Для виготовлення жіночого варіанту аксесуара використовують натуральну шкіру, текстиль та еко-шкіру.

сумка бананка шкіряна

З чим носити сумку чоловікам?

Для представників сильної статі передбачено значно більше варіантів використання вибраного додатку. Практично з усіма існуючими різновидами літнього одягу. У зимовий період бананка розташовується переважно на грудях, так як розташування сумки в області пояса не буде дуже зручним. За своєю суттю сумка є універсальним аксесуаром, носять її в будь-якому зручному для цього місці, орієнтуючись переважно на зручність і комфорт експлуатації. Завдяки наявності ременя, можна завжди точно відрегулювати положення сумки, аксесуар не повинен крутитися на поясі або грудях, щільно прилягаючи до тіла.

В яких випадках актуально взяти з собою бананку?

Зручна сумка стане в нагоді практично скрізь, починаючи від виконання фізичних вправ і ділових зустрічей, і закінчуючи походами на концерти, щоденні прогулянки і екологічний туризм. Сумка відмінно поєднується з безліччю різновидів сучасного одягу. З її допомогою можна створити від повсякденного образу до ділового і романтичного стилю. Випускається бананка в різних колірних відтінках, від строгих і ділових кольорів, до яскравих і екстравагантних тонів.

В інтернет магазині Галантерейка представлені компактні шкіряні сумки клатчі, які можна носити як на плечі так і на поясі